Competicions i Resultats 19-20

 

CALENDARI 2019 – 2020 SALVAMENT AQUÀTIC
DATA NOM COMPETICIÓ DATA INSCRIPCIÓ LLOC DE CELEBRACIÓ RESULTATS
27-2/10/2019 International Surf Rescue Challenge
Durban (Sudàfrica)
12/10/2019 IX Barcelona Rescue Festival
09/10/2019 Barcelona
2-3/11/2019 Swiss Lifesaving Cup
Sursee (Suïssa)
21/11/2019 IV Intersalvament d’Instal·lacions Aquàtiques 13/11/2019 Esplugues de Llobregat
21-24/11/2019 German Cup
Warendorf (Alemanya)
23/11/2019 1ª Jornada Copa de España infantil y cadete de piscina Valladolid
30-1/12/2019 Orange Cup
Eindhoven (Països Baixos)
14-15/12/2019 1ª Jornada Copa de España juvenil, junior y obsoluta de piscina Valladolid
22/12/2019 1ª Jornada de Lliga Catalana 15/12/2018 Banyoles
18/01/2020 2ª Jornada de Lliga Catalana 11/01/2020 Reus
8-9/02/2020 XXXIV Campeonato de España infantil y cadete de invierno Valladolid
28-1/03/2020 XXXIV Campeonato de España juvenil, junior y absoluta de invierno Torrevieja
7/03/2019 2ª Jornada Copa de España infantil y cadete de piscina Valladolid
22/03/2020 3ª Jornada de Lliga Catalana 15/03/2020 Banyoles
4-5/04/2020 2ª Jornada Copa de España juvenil, junior y obsoluta de piscina Valladolid
18-19/04/2020 III Campeonato de España de primavera infantil y cadete
26/04/2020 4ª Jornada de Lliga Catalana 19/04/2020 Esplugues de Llobregat
9-10/05/2020 VIII Abierto Internacional / Campeonato de España de primavera
Torrevieja
17/05/2020 Ironman 70.3 Barcelona
Calella
23/05/2020 1ª Jornada Copa de España infantil y cadete de playa
30-31/05/2020 VII Campeonato de España Máster
maig/2020 IV Intersalvament d’Espais Oberts
Banyoles
13/06/2020 2ª Jornada Copa de España infantil y cadete de playa
13/06/2020 Campionat de Catalunya de piscina (totes categories)
06/06/2019  
14/06/2020 Campionat de Catalunya de platja (totes categories)
06/06/2019  
27/06/2020 1ª Jornada Copa de España juvenil, junior y absoluto de playa
4-05/07/2020 VII Campeonato de España benjamín
XIV Campeonato de España alevín
10-12/07/2020 XXXII Campeonato de España juvenil y junior de verano Zarauz
18-19/07/2020 XXXII Campeonato de España infantil y cadete de verano
Noja
25-26/07/2020 XXXII Campeonato de España absoluto de verano  
8/08/2020 2ª Jornada Copa de España juvenil, junior y absoluto de playa
 
5/09/2020 IV Campeonato de España juvenil, junior y absoluto de larga distancia
Alange
6/09/2020 IV Campeonato de España máster de larga distancia
Alange
12-13/09/2020 XXVIII Campeonato de España por CCAA
Castellón
23-27/09/2020 Campionat del Món absolut i junior
Riccione (Itàlia)
4/10/2020 Ironman Barcelona
Calella
10/10/2020 X Barcelona Rescue Festival (nova temporada)
03/10/2020 Barcelona