Competicions i Resultats 19-20

 

CALENDARI 2019 – 2020 SALVAMENT AQUÀTIC
DATA NOM COMPETICIÓ DATA INSCRIPCIÓ LLOC DE CELEBRACIÓ RESULTATS
27-2/10/2019 International Surf Rescue Challenge
Durban (Sudàfrica)
12/10/2019 IX Barcelona Rescue Festival
09/10/2019 Barcelona
21/11/2019 IV Intersalvament d’Instal·lacions Aquàtiques (9.15h)
13/11/2019 Esplugues de Llobregat
21/11/2019 I Catskills de salvament i socorrisme (13.30h)
13/11/2019 Esplugues de Llobregat
21-24/11/2019 German Cup
Warendorf (Alemanya)
23/11/2019 1ª Jornada Copa de España infantil y cadete de piscina Valladolid
30-1/12/2019 Orange Cup
Eindhoven (Països Baixos)
14-15/12/2019 1ª Jornada Copa de España juvenil, junior y obsoluta de piscina Valladolid
22/12/2019 1ª Jornada de Lliga Catalana 15/12/2018 Banyoles
18/01/2020 2ª Jornada de Lliga Catalana 11/01/2020 Reus
8-9/02/2020 XXXIV Campeonato de España infantil y cadete de invierno Valladolid
28-1/03/2020 XXXIV Campeonato de España juvenil, junior y absoluta de invierno Torrevieja
7/03/2019 2ª Jornada Copa de España infantil y cadete de piscina Valladolid
22/03/2020 3ª Jornada de Lliga Catalana 15/03/2020 Esplugues de Llobregat
4-5/04/2020 2ª Jornada Copa de España juvenil, junior y obsoluta de piscina Valladolid
18-19/04/2020 III Campeonato de España de primavera infantil y cadete
26/04/2020 4ª Jornada de Lliga Catalana 19/04/2020 Banyoles
9-10/05/2020 VIII Abierto Internacional / Campeonato de España de primavera
Torrevieja
17/05/2020 Ironman 70.3 Barcelona
Calella
23/05/2020 1ª Jornada Copa de España infantil y cadete de playa
30-31/05/2020 VII Campeonato de España Máster
maig/2020 IV Intersalvament d’Espais Oberts
Banyoles
13/06/2020 2ª Jornada Copa de España infantil y cadete de playa
13/06/2020 Campionat de Catalunya de piscina (totes categories)
06/06/2019  
14/06/2020 Campionat de Catalunya de platja (totes categories)
06/06/2019  
27/06/2020 1ª Jornada Copa de España juvenil, junior y absoluto de playa
4-05/07/2020 VII Campeonato de España benjamín
XIV Campeonato de España alevín
10-12/07/2020 XXXII Campeonato de España juvenil y junior de verano Zarauz
18-19/07/2020 XXXII Campeonato de España infantil y cadete de verano
Noja
25-26/07/2020 XXXII Campeonato de España absoluto de verano  
8/08/2020 2ª Jornada Copa de España juvenil, junior y absoluto de playa
 
5/09/2020 IV Campeonato de España juvenil, junior y absoluto de larga distancia
Alange
6/09/2020 IV Campeonato de España máster de larga distancia
Alange
12-13/09/2020 XXVIII Campeonato de España por CCAA
Castellón
23-27/09/2020 Campionat del Món absolut i junior
Riccione (Itàlia)
4/10/2020 Ironman Barcelona
Calella
10/10/2020 X Barcelona Rescue Festival (nova temporada)
03/10/2020 Barcelona
31 de gener data límit d’entrega dels resultats de la 1ª Jornada de Liga Nacional
28 de maig data límit d’entrega dels resultats de la 2ª Jornada de Liga Nacional